łazienka z oknem

Dlaczego warto kupić rolety przez internet?

Jeśli chcemy kupić rolety, to mamy wiele możliwych sposobów na wykonanie tego zadania. Spójrzmy na te najpopularniejsze.

Gdzie kupić rolety?

  1. W sklepie budowlanym lub hipermarkecie. Od jakiegoś czasu dostępne są tam tzw. minirolety do samodzielnego montażu. Świetnie się one sprawdzą, jeśli z jakiegoś powodu musimy przesłonić nasze okno roletę już, teraz, natychmiast. W każdym innym przypadku będzie to kiepski wybór. Pomijając niską jakość takich rolet, to często ich uniwersalność jest iluzoryczna, o czym przekonujemy się niestety dopiero, gdy bezskutecznie próbujemy je zamontować na oknie. Weźmy też pod uwagę, że wybór dostępnych w tym systemie rolet jest dość ograniczony.
  2. Odwiedzając specjalistyczny sklep z roletami. Tam będziemy mieli już dużo większy wybór, a także wyższą jakość. Czy zatem będzie to właściwy wybór? Niekoniecznie, gdyż korzystając z oferty tradycyjnych sklepów, będziemy musieli się liczyć z dość wysokimi kosztami.

Jaka zatem jest alternatywa?

Możemy skorzystać z oferty sklepów internetowych umożliwiających samodzielne zaprojektowanie rolet na wymiar dopasowanych do naszych potrzeb. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Jest to świetne połączenia zalet, charakteryzujących dwa powyższe punkty. Podobnie jak w przypadku minirolet, możemy liczyć na znacznie niższą cenę, niż ta oferowana przez tradycyjne sklepy. Podobnie też jak w przypadku rolet uniwersalnych, to na nas będzie spoczywało zadanie montażu, jednak będzie ono znacznie prostsze. Gdy bowiem zamawiamy rolety online, system ich montażu będzie precyzyjnie dobrany do naszych okien, dzięki czemu nie czekają nas przykre niespodzianki, gdy zaczniemy montować nasze rolety. Dodatkowo podobnie jak w przypadku oferty specjalistycznego sklepu z roletami, nasze rolety okienne możemy swobodnie dobierać do naszych potrzeb, a liczba dostępnych wzorów, kolorów, rodzajów tkanin etc. będzie z pewnością nie mniej atrakcyjna niż ta z osiedlowego sklepu z roletami.

W sklepie internetowym z roletami na wymiar mamy możliwość wyboru rolet, które pasują do wnętrza naszego domu lub mieszkania. Jest to również praktyczne rozwiązanie dla osób, które pracują i nie maja czasu na umawianie się na pomiary z firmami oferującymi wykonanie rolet na zamówienie. W sklepie z roletami online możemy sami wpisać wymiary naszych okien i dopasować do nich roletę. Taki pomiar zajmie nam kilkanaście minut a zamówienie ich kolejne kilka minut. Nie tracimy czasu ani pieniędzy, które musielibyśmy zapłacić pracownikowi firmy za pomiar i dojazd do nas. Dodatkowo gdy zamówimy rolety w sklepie RollCenter.pl za minimum 100 zł wówczas otrzymamy darmową przesyłkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *